Start
Stowarzyszenie
Władze Stowarzyszenia
Statut
Zestawienie rzeczowo-finansowe
Sprawozdania finansowe LGD
LSR
Ogłoszenia o naborze
Planowane konkursy
Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej
Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw
Odnowa i rozwój wsi
Małe projekty
Image

statystyka


ROZEZNANIE RYNKU NA USŁUGĘ WYKONANIA QUESTÓW
04.06.2012.
Rozeznanie rynku na usługę wykonania questów wraz z przeprowadzeniem akcji promocyjnej dla LGD „Dolina rzeki Grabi” i LGD Fundacja Rozwoju Gmin „PRYM” oraz LGD „Bud-uj Razem”
Lokalna Grupa Działania „Dolina rzeki Grabi” w Łasku w ramach współpracy z LGD Fundacja Rozwoju Gmin „PRYM” oraz LGD „Bud-uj Razem”, planuje powierzenie usługi wykonania questów. W ramach rozeznania rynku oraz w celu oszacowania wartości zamówienia, zapraszamy do przesłania wstępnej kalkulacji ceny oferowanej przez Państwa na ww. usługę.
W ramach przedstawionej kalkulacji (załącznik Nr 1), prosimy o wskazanie ceny jednostkowej netto (w zł) plus VAT oraz ceny łącznej netto (w zł) plus VAT.

Informujemy, że informacja nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych i ma charakter sondażu rynku. Informacja ma wyłącznie na celu rozpoznanie rynku firm świadczących usługę wykonania questów i uzyskania wiedzy na temat kosztów usługi.

Uprzejmie prosimy o przesłanie informacji według poniższego wzoru, nie później niż do dnia 11 czerwca 2012 r. do godz. 15:00 na adres mailowy: lgd@dolinagrabi.pl.
 
Do pobrania:
 
1. Informacja cenowa [pobierz]
2. Załącznik Nr 1 [pobierz]
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Region
Turystyka
Konkursy
Galerie foto
Sport
Pobieralnia
Organizacje pozarządowe
Image
Image
Image
Image
Image
Image